ПЕПТИДИ В КОСМЕТИЦІ: ЩО І ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ?

 

Пептиди - новомодний компонент або робоча "конячка" для молодості шкіри? Це дійсно популярний інгредієнт, ефективність якого в косметичних засобах була доведена більш 20 років тому.

Пептиди - це білкові сполуки, молекули яких складаються з амінокислот. Вони постійно синтезуються у всіх живих організмах для того, щоб регулювати багато фізіологічні процеси!

Найчастіше в професійній косметиці використовують всього 4 типи пептидів:

Сигнальні - вони стимулюють клітини шкіри виробляти колаген, еластин, що важливо для підтримки пружності. Цікавий факт: цей вид пептидів закладений в нашій шкірі спочатку. До них відноситься, наприклад, матриксу.

Транспортні - забезпечують транспортування мікроелементів в клітини шкіри. У косметичні засоби їх додають, коли потрібно доставити іони міді, які необхідні шкірі для синтезу колагену.

Інгібітори ензимів пригнічують дію ензимів, які руйнують колаген. А він так потрібен нам для підтримки молодості шкіри. До них відносяться пептид сої і рисовий пептид!

Міорелаксанти, які за дією схожі з процедурою ботокса. Блокують передачу нервових імпульсів до м'яза, завдяки чому зморшки стають менш помітними.


Як діють пептиди на нашу шкіру?

Активний інгредієнт має унікальну здатність: швидко і легко проникати через роговий шар дерми і виконувати свої головні функції, тому можна цілком обійтися без ін'єкцій. До того ж, він безпечний!

Крім цього, у пептидів є й інші завдання:

-Відповідав за регенерацію і оновлення клітин;
-Укрепляют колагенові і еластинових волокна, завдяки яким шкіра стає пружною;
-Расслабляют м'язи обличчя за типом ботулотоксину, що допомагає розгладити зморшки і запобігти повторному їх поява;
-Усуває запалення, подразнення, набряки;
-Допомагає скоротити прояви купероза і освітлити пігментні плями;
-Робиться тон особи рівніше.

В якому віці потрібна косметика з пептидами?
Точної цифри немає і не варто орієнтуватися на вік в паспорті. Все набагато простіше: робіть акцент в першу чергу на стан шкіри. Якщо ви помітили в'ялість, перші зморшки і втрату пружності, то саме час задуматися над покупкою косметики з пептидами.

Цікаві факти про пептидах, які варто знати:
Спершу пептиди були головним помічником в боротьбі з anti-age змінами, надалі ж їх вивчили детальніше і з'ясували, що вони добре працюють з пігментацією, запаленнями, проявами купероза, темними колами під очима, з випаданням волосся. Але найчастіше пептиди можна зустріти в косметиці для обличчя.

Ось такий універсальний боєць!

Дерматологи і косметологи рекомендують застосовувати косметику з цим компонентом не тільки в якості антивікового догляду, але і для профілактики, захисту від перших проявів недосконалостей на шкірі.

Запорука ефективності пептидів - це регулярність.
Важливо не забувати правильно очищати шкіру перед нанесенням засобів з пептидами, так покращиться механізм роботи.
На сьогоднішній день відомо більше 1000 видів пептидів, але їх стає з кожним разом все більше, адже все речовини по-різному проникають в шкіру.

Зачекайте!
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3% на любі товари за підписку на наш Instagram!

@se_yo_cosmetics