ПІГМЕНТАЦІЇ: ЩО ТАКЕ, ВИДИ, ПРИЧИНИ І СПОСОБИ РОЗВ'ЯЗАННЯ

Мало хто сперечатиметься з тим, що пігментація - досить неприємне слово. За цим словом криються як цілком рядові прояви, такі як наприклад, симпатичні веснянки або акуратні, грайливі родимки, так і прояви, що доставляють нам масу проблем - пігментні плями, що виникають несподівано і в самих невідповідних місцях. Багато з нас в надії позбутися він пігментації, звертаються до лікарів-дерматологів, але не завжди це призводить до бажаного результату.

Основне правило позбавлення від пігментних плям - це боротьба з ними восени або взимку, оскільки в літній період часу робити це марно і навіть в якійсь мірі небезпечно, так як лікується вона шляхом застосування кислот, а вони з сонцем не в ладу. Тому в літній період пігментацію бажано тільки попереджати і захищати.

Веснянки - бувають вроджені і набуті

З вродженими боротися марно, а ось від придбаних можна спробувати позбутися. З'являються вони після ґрунтовного обгорання на сонці, тому перш ніж позбуватися від них потрібно почекати поки згоріла шкіра остаточно заживе. Після цього можна приступати до боротьби. Такі веснянки найчастіше проникають глибоко в шари шкіри і повністю усунути їх неможливо.

Засоби від веснянок

Однак, їх можна освітлити, скориставшись косметикою виробництва Південної Кореї. У цьому вам допоможуть:

Отшелушивающие пілінг-диски з AHA кислотами - прикладіть їх до місць виникнення веснянок і потримайте 20 хвилин, після чого їх можна змивати.

Сироватки, що містять вітамін С - чим сильніше, тим краще, вибирайте такі, щоб відсоток був побільше. Так само підійдуть змиваються маски - другий ступінь догляду. Вітамін С має відбілюючий ефект, освітлює шкіру і повертає їй рівний колір. При застосуванні такого засобу, попутно потрібно зволоження шкіри, оскільки вибираючи такий метод боротьби з пігментацією її дуже легко пересушити. Для зволоження ідеально підійдуть засоби з входять до їх складу морськими мінералами гіалуронка і алое.

Намагайтеся побільше спати і раніше лягати - шкіра краще піддається відновленню і оновленню до 12 години ночі. Через місяць можна буде помітити перші результати вашої боротьби з веснянками, правді зовсім вони не зійдуть, але помітно освітлити.

Пігментація, як правило, з'являється по 4 причин:

Від тривалого перебування на сонці;

• Під впливом гормонів;

• Від проблем з шлунково-кишкового тракту і шлунком;

• Від переживань і стресу.

Пігментація, яка виникає від стресу і гормонів - сама тяжеловиводімая. Повністю її в домашніх умовах практично не звести - тільки лазером. До того ж дуже великий ризик виникнення рецидиву, оскільки стрес і гормони в нашому житті виникають досить часто.

Тому приділимо увагу пігментації від впливу сонця і проблем з шлунково-кишкового тракту.

У разі, якщо причиною пігментних плям стали проблеми з травленням, то перш за все треба приділити увагу своєму здоров'ю. Крім цього і при сонячної пігментації і при проблемах зі шлунком, потрібно використовувати не тільки кислоти і вітамін С, а й ніацинамід (нікотинову кислоту). Найбільше ця речовина міститься в сироватках, але одними ними впоратися не вийде - буде потрібно придбання цілих лінійок засобів, що містять його.

Дія таких засобів полягає в поступовому шліфуванні шкіри, стирання пігменту і поступове вирівнювання кольору, прибираючи почервоніння і роздратування.

Не належать до даної лінії кошти, на яких є позначення Whitening, оскільки нікотинова кислота в них не міститься. Вони лише знімають почервоніння і заспокоюють. Ті ж препарати, в яких вона присутня, діють набагато глибше.

Наприклад, освітлюючий крем проти пігментації Medi-Peel Melanon X Cream і осветляющая ампульне сироватка з глутатионом Medi-Peel Bio-Intense Gluthione 600 White Ampoule створені саме для такого застосування. Курс виведення пігментації, досить тривалий - розрахований на два-три місяці. Швидкого ефекту здатний домогтися тільки лазер.

Пігментні плями часто з'являються в зоні очей і місцях, де шкіра тонша - на лобі, в районі рота, і в зоні щелеп.

Компоненти боротьби з пігментом на обличчі

Підведемо підсумок. У нас є п'ять компонентів боротьби з пігментом, три з яких можна застосовувати в домашніх умовах. До них відносяться:

Пілінг-пади і пілінги, що містять кислоти;

• Сироватки та маски, що містять вітамін С;

Ніацинамід.

Переваги застосування даних засобів: містяться в доступних косметичних засобах, м'які, як правило, містяться в косметичних засобах, поряд з допоміжними інгредієнтами для догляду, прийнятні за ціною.

Недоліки коштів: не особливо ефективні для видалення яскраво виражених пігментних плям, можуть тільки трохи виправити ситуацію, або ж вимагати для досягнення результату тривалого часу

Два інших компоненти: шліфування з застосуванням лазера і салонні пілінги працюють швидко і ефективно, але досить дорогі, застосовні тільки восени або взимку і несуть в собі певні тимчасові обмеження в способі життя. 

Зачекайте!
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3% на любі товари за підписку на наш Instagram!

@se_yo_cosmetics