ЖИРНА ШКІРА: ДОГЛЯД І ОЧИЩЕННЯ

 

Володарям жирної шкіри доводиться випробовувати з нею не мало проблем. Розширені, періодично закупорює пори, постійний жирний блиск і сильне лущення, пов'язані з прискореним оновленням шкіри.

Намагаючись позбутися від настільки небажаних проявів підвищеної жирності, багато хто з власників шкіри такого типу матируют її, заперечують використання жирних кремів і наносять на обличчя мінімум макіяжу. Часом, навіть здається, що подібні методи допомагають впоратися з настільки численними проблемами на обличчі, але насправді це не так.

Подібні методи позбавлення від проблем зі шкірою вкрай неефективні! Ефективними є абсолютно інші методи. Безперечно, боротьба з жирністю шкіри вимагає від її власника часу і терпіння, але досягається результат радує око. Що ж це за засіб, який допомагає мінімізувати утворення шкірного сала, очистити пори і зберегти м'якість і достатню зволоженість шкіри? Впевнені, вони знайомі багатьом з вас:

• ББ-крем - прекрасно зволожує і подлечивает шкіру, роблячи її захищеною, і в той же час не закупорюючи пори, дозволяючи їм дихати. Якщо шкірі вистачає вологи, вона виробляє меншу кількість жиру.

• Гідрофільні масло - застосовується для очищення шкіри від забруднень, відмерлих частинок і шкірного жиру. Наносити масло необхідно на чисте підсушене особа, або ж, можна скористатися гідрофільних щербетом. Найголовніше в застосуванні цього засобу - нанести його ретельно, помассировав всі частини особи, і особливо ті його ділянки, які є проблемними. Масло відмінно бореться з сальними пробками, видаляючи всі щось зайве, що накопичилося на вашій шкірі.

• Косметичне масло - необхідно наносити на ту частину обличчя, де шкіра є особливо жирної. Досить однієї краплі, щоб шкірі самостійно почала виробляти набагато менше жиру.

• Мануальне очищення - вичищення шкіри за допомогою спеціальних дисків. Досить проводити подібну процедуру один раз в тиждень. Для неї відмінно підійдуть диски Ciracle - вони розм'якшують все те, чим закупорюються пори і відмінно його видаляють. Ефект, який дає застосування цих дисків неможливо отримати при використанні масок-плівок і масок з глини. У дні, коли була проведена подібна процедура, косметичне масло використовувати не рекомендується. Набагато ефективніше буде застосувати тканинну маску, що складається з зволожуючою сироватки і гелю легкої консистенції або емульсії.

• BHA-кислоти - підходять для щоденного застосування. Це може бути або CosRX Natural BHA Skin Returning A-So - відмінний корейський тонер або Scinic Feel So Good Peeling Pad - пілінг - диск корейського виробництва. Обидва засоби застосовувати не рекомендується - велика ймовірність пересушити шкіру.

• скатка або скраби - що краще? Скраби не рекомендується застосовувати при жирному типі шкіри, оскільки вони можуть спровокувати ще більш активне виділення жиру. Рекомендуємо замінити їх на пілінги - скатки або пілінг диски.

• Зволоження шкіри - вкрай важливо для зменшення жирності шкіри. Однак не потрібно застосовувати засоби на жирній основі, мають густу консистенцію. Набагато краще буде використовувати безспиртовій тонер, «водні» маски, емульсії, гелі для особи або мист. Відмовтеся від масок, які робляться на ніч - вони не дадуть вашій шкірі оновлюватися природним чином.

• Матирующие пудри - вкрай не рекомендовані жирній шкірі, оскільки призводять до закупорювання пір і забирають у шкіри вологу. Для зняття блиску підійдуть нешкідливі серветки - промокашки. Також рекомендуємо використовувати поверх макіяжу мист.

Зачекайте!
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3% на любі товари за підписку на наш Instagram!

@se_yo_cosmetics