гарантия

Ми гарантуємо:

1. Якісну продукцію.

Нам небайдуже здоров'я наших клієнтів, тому ми з великою відповідальністю підходимо до вибору продукції. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими постачальниками південнокорейських косметичних брендів, тому гарантуємо 100% автентичність товару. Купуючи корейську косметику в інтернет-магазині seyo.com.ua ви можете бути впевнені, що купуєте косметику від заводу виробника.

Весь товар, представлений в нашому інтернет - магазині зберігатися з дотриманням всіх технічних норм на нашому складі в місті Києві. Після замовлення в нашому інтернет - магазині товар ретельно упаковує і відправляється на доставку до Вас.

2. Конфіденційність

При оформленні замовлення ми збираємо тільки ту інформацію, яка потрібна, щоб ми могли обробити і доставити Ваше замовлення. Це включає в себе ваші особисті дані (ФМ, номер телефону, номер відділення пошти або адреса доставки), відомості про замовлення.

3. Швидку доставку

Всі пропозиції, що надійшли замовлення формуємо і бронюємо за Вами в цей же робочий день.

При оформленні замовлення і оплату до 18-00, ми гарантовано відправимо його в цей же день, що б була можливість отримання замовлення вже на наступний день в найближчому від Вас відділенні пошти.

Замовлення оформлені накладеним платежем з передоплатою у 100 грн до 18-00 відправляються в цей же день, за умови підтвердження замовлення Вами (по дзвінку менеджера)

4. Безкоштовну доставку

При замовленні продукції, загальна вартість яка перевищує 1500 грн, доставка Новою Поштою Склад-Склад, 500 грн - Укрпошта та Джастін проводиться за рахунок нашого інтернет-магазину. Безкоштовна доставка діє тільки для оплачених замовлень.

Зачекайте!
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3% на любі товари за підписку на наш Instagram!

@se_yo_cosmetics