Крем для обличчя з екстрактом квітки хауттюйні Derma Factory Houttuynia Cordata 71% Cream

Код: 50231
Виробник: Derma Factory
В наявності
495 грн.
Доставка
Доставка
Нова пошта, Укрпошта, Rozetka/Meest, Самовивіз (Київ)
Оплата
Оплата
Онлайн оплата, Оплата за рахунком, Наложений платіж, Готівкою у шоурумі (Київ)
Служба підтримки
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів 24/7 без вихідних

Опис Крем для обличчя з екстрактом квітки хауттюйні Derma Factory Houttuynia Cordata 71% Cream

Крем для обличчя з екстрактом квітки хауттюйнії Derma Factory Houttuynia Cordata 71% Cream - це інтенсивний догляд, який містить потужний комплекс активних інгредієнтів, здатних покращити стан шкіри. Засіб розроблений спеціально для забезпечення комплексного догляду, який підходить для будь-якого типу шкіри.

 

  • Екстракт квітки хауттюйнії - має антибактеріальні та протизапальні властивості, сприяє загоєнню шкіри та захищає від впливу навколишнього середовища.
  • Ніацинамід – вирівнює тон шкіри, покращує текстуру та зменшує появу плям.
  • Пантенол – зволожує та заспокоює шкіру, сприяє швидкому загоєнню ранок та подряпин.
  • Аденозин – стимулює виробництво колагену та покращує тонус шкіри.
  • Гіалуронова кислота – зволожує та зберігає еластичність шкіри.


Крем для обличчя Derma Factory має потужну зволожуючу, поживну та захисну дію. Засіб допомагає боротися із запаленнями, зменшує появу плям та вирівнює тон шкіри. Крем також сприяє швидкому загоєнню ранок та подряпин, покращує текстуру та тонус шкіри, роблячи її більш здоровою та доглянутою.

 

Спосіб застосування: Нанесіть невелику кількість крему на очищену шкіру обличчя і розподіліть масажними рухами до повного вбирання. Використовуйте вранці та ввечері як останній етап догляду за шкірою. Крем також може використовуватися як база під макіяж. Рекомендується використовувати разом з іншими продуктами Derma Factory Houttuynia Cordata для досягнення максимального ефекту догляду за шкірою.

 

Склад: Houttuynia Cordata Extract 71.2%, Glycerin 10%, Dipropylene Glycol 8%, 1.2-Hexanediol 2.1%, Simethicone 2.0%, Propanediol 2.0%, Cetearyl Alcohol 1.0%, Trehalose, Trehalose ine, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate / Vp copolymer, Sodium Acrylate Copolymer, Polyglyceryl-4 Oleate, Ethylhexylglycerin, T-Butyl Alcohol, Purified water

Основні характеристики Крем для обличчя з екстрактом квітки хауттюйні Derma Factory Houttuynia Cordata 71% Cream

Характеристики
Вік Без обмежень
Об `єм 60 мл | 120 мл
Тип шкіри Усі типи шкіри

Відгуки про Крем для обличчя з екстрактом квітки хауттюйні Derma Factory Houttuynia Cordata 71% Cream

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Крем для обличчя з екстрактом квітки хауттюйні Derma Factory Houttuynia Cordata 71% Cream

Немає запитань про цей товар.
Рекомендовані товари
icon_callback icon_email icon_mes icon_whatsapp icon_viber icon_teleg